NTB Başarı Hikayeleri

GÜRDAL ZEYTİNCİLİK GIDA TAR. ÜRÜN. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • 16.11.2018
  • nazillitb

 

Aydın ili Kuyucak ilçesi Horsunlu Beldesinde zeytin üreticiliği yaparken; zeytin tedarik ettiğimiz müstahsiller ve zeytin satışı yaptığımız müşterilerimizin de teşvikiyle 1996 yılında babamız ZEKİ GÜRDAL önderliğinde yurtiçi ürün satışına başlanmıştır.

Kaliteli ürün, ilkeli satış ve istikrarlı büyümeyi hedefleyen GÜRDAL ZEYTİNCİLİK 23 yıldır yurtiçi ve yurtdışı pazarda ürünlerinin satışını devam ettirmektedir.

Zeytin; yılda 1 kez hasadı yapılan bir üründür. İşlenecek zeytin hasat döneminde itina ile seçilerek alınıp, uygun koşullarda depolanması gerekmektedir. Bu sebeple GÜRDAL ZEYTİNCİLİK Nazilli’de 2000 m2’lik tesisinde siz değerli tüketicilerine itina ile ürünlerini hazırlamaktadır.

Ticaretini yaptığımız “Cennet Meyvesi” olarak bilinen zeytinin en kaliteli ve en iyi şartlarda nasıl üretilmesi gerektiği hususunda ciddi ARGE çalışmalarımız devam etmektedir. Zeytin üretmek bir kültür zeytin ise medeniyettir, ihracattır. Çalışmalarına bu anlayış ile bakan firmamız zeytin için yapılan her güzel faaliyetin içinde yer almaya çalışmaktadır. Bu hedefler doğrultusunda Nazilli Ticaret Borsamızın öncülüğünde gerçekleştirilen fuar organizasyonlarına mümkün olduğunca katılımda bulunuyoruz. Son dönemde gerçekleştirilen WorldFood 2018 İstanbul Fuarına ’da katılımda bulunup firma ve ürün tanıtımı yapma fırsatı bulduk ve ağırlıklı olarak Almanya ve iç piyasada iş bağlantıları gerçekleştirdik. Bu tarz organizasyonlar için de Nazilli Ticaret Borsasına teşekkür ederiz,

Saygılarımızla...

 

                                                                                                          GÜRDAL ZEYTİNCİLİK GIDA TAR.ÜR.NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

                                                                                          Ahmet Eray GÜRDAL

  • GÜRDAL ZEYTİNCİLİK GIDA TAR. ÜRÜN. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi