NTB Başarı Hikayeleri

KÜP YAĞ SAN. VE TİC. A.Ş.

  • 16.11.2018
  • nazillitb

 

Aydın’ın Karacasu ilçesinin Yenice beldesinde; ÇED raporumuzu alarak temelden modern bir fabrika kurup, ALTINVADİ ve GOLDEN VALLEY markalarını  tescil ettirip yola çıktığımız, ruhsatımızı alarak zeytin sıkma işimize başladığımız tarih ekim 1999 dur. ALTINVADİ  ZEYTİNYAĞI FABRİKASI  o  zamandan beri bölgenin umudu ve örnek yüzü olmaya devam etmektedir.

10.000 metrekare alan üzerine kurduğumuz fabrikamız 2006 yılında kapasite artırımı ile ek binalarına kavuşmuş, kapalı alanını 2.000 m2’ye yarı kapalı alanını 3.000 m2  ye çıkarmıştır. Fabrikamız 120 ton/gün zeytin sıkma kapasitesine sahip olup toplamda 10.000 m2 arazi üzerinde hizmet vermeye devam etmektedir. 3 adet dolum hattı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlara ürün gönderen fabrikamız  250 ml. den 18 litreye kadar her türlü cam şişe, pet ve tenekeye zeytinyağı dolum yapabilmektedir. Cam şişe dolum kapasitemiz saatte 2500 adet şişedir. ALTINVADİ MARKASI ile   KÜP YAĞ SAN. VE TİC. A.Ş. firması adı altında faaliyetimiz tüm heyecanıyla devam etmektedir. Şirketimiz aynı zamanda Amerika, Kanada, Filipinler, Ukrayna, Barbados adaları, Almanya, Hollanda, Dubai, Kuveyt ve Çin gibi  birçok ülkeye ihraç yapan  bir  şirkettir. Bu kadar geniş kapsamda müşteri yelpazesine ulaşmamız da kolay olmadı. Bu zorlu yolda başta zeytinyağı olmak üzere bölgemizin birçok ürününü tanıtmak amacıyla yaptığımız fuar katılımlarına öncülük eden Nazilli Ticaret Borsasına da ayrıca teşekkür ederiz.

ALTINVADİ “Doğadan başka kimsenin katkısı olmadı!” sloganıyla çıktığı yolda aynı zamanda organik tarıma verdiği destekle de kendi bölgesinde ön plana çıkmayı başarabilen ender firmalardan biridir.  Ayrıca organik tarımın geliştirilip layık olduğu konuma getirme çaba ve çalışmalarımız her geçen gün artarak devam etmektedir. İsmimizin temizliği ve itibarımız  en büyük hazinemiz olup aynı zamanda ticaretimizin pusulasıdır.

                                                                                                  KÜP YAĞ SAN. VE TİC. A.Ş.

                                                                                                        Ecz. Halil Selçuk

  • KÜP YAĞ SAN. VE TİC. A.Ş.
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi