Haberler

2023 -2024 SEZONU İLK KURU İNCİR ALIM VE TESCİL ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

  • 16.08.2023
  • nazillitb

Nazilli Ticaret Borsası olarak düzenlediğimiz borsa hizmet binamızda gerçekleştiren sezonun ''İlk İncir Alım ve Tescil Ödül Töreni'’ ne Nazilli Kaymakam Vekili Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, AK Parti Aydın Milletvekili Seda Sarıbaş, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, İYİ Parti Aydın Milletvekili Ömer Karakaş, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, incir üreticileri, Tüccarlar ve iş adamları katıldı.

Her sene bu töreni yaptıklarını ifade eden Nazilli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Nurettin KIRLIOĞLU;

“Öncelikle tüm misafirlerimiz hoşgeldiniz. 2023-2024 yılı sezonumuzun hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim. Nazilli’de incir ekonomimizde büyük bir değere sahip. Bunun için Nazilli tüccarımıza ve emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. İncirin Nazilli için önemine dikkat çekerek böylesine önemli bir değerin gelişimi için çalıştıklarını söyledi. Dünya pazarında genişlemek ve marka değerini arttırmak adına yaş kuru incirin ismini Nazilli inciri olarak tescillediklerini kaydeden Kırlıoğlu, “İncirin geleceği var. Kalitesini arttıralım istiyoruz. Nazilli inciri ismini herkes kullansın. Biz borsa olarak garanti veriyoruz. Bu incir kaliteli. Sloganımız da sağlık sizin elinizde” ifadelerini kullandı..

Daha sonra sırasıyla  Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan , İYİ Parti Aydın Milletvekili Ömer Karakaş, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, AK Parti Aydın Milletvekili Seda Sarıbaş birer konuşma yaparak, bu sezonun verimli ve herkesin yüzünün güldüğü bir sezon olmasını dilediler.

Programda 2022 yılında en çok tescil ücreti ödeyen ilk 20 üyeye ve ürünlerini getiren üreticilere plaketleri takdim edilerek hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından program sona erdi.
  • 2023 -2024 SEZONU İLK KURU İNCİR ALIM VE TESCİL ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
  • 2023 -2024 SEZONU İLK KURU İNCİR ALIM VE TESCİL ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
  • 2023 -2024 SEZONU İLK KURU İNCİR ALIM VE TESCİL ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
  • 2023 -2024 SEZONU İLK KURU İNCİR ALIM VE TESCİL ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi