Haberler

Türkiye AB İş Dünyası Diyaloğu Projesi-Tarımsal Gıda Ağ Oluşturma Etkinliği Hk.

  • 18.01.2022
  • nazillitb

TOBB tarafından gönderilen yazı ile Avrupa Birliğinin sağladığı mali destekle, Birliğimiz ve “Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği” (EUROCHAMBERS) işbirliğinde yürütülmekte olan “Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD)” projesi kapsamında, 27-28 Ocak 2022 tarihlerinde, çevrimiçi olarak, “TEBD Tarımsal Gıda Ağ Oluşturma” etkinliği gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

TEBD Tarımsal Gıda Ağ Oluşturma Etkinliğinin amacı, tarımsal gıda sektöründeki temel konuları tartışmak ve şirketler arasında ağ oluşturarak katılımcıların yeni pazarlara, tedarikçilere, tüccarlara, ilgili kuruluşlara vb. erişimlerini sağlamak ve işbirliklerini geliştirmektir.

TEBD Tarımsal Gıda Ağ Oluşturma Etkinliği, altı farklı oturum, paneller ve interaktif yuvarlak masalar aracılığıyla, “tarımsal gıda” alanındaki temel konuları tartışmak ve firmalar arasında yeni ortaklıklar kurmalarına fırsat yaratmak için bir araya getirecektir:

1.Coğrafi İşaretli Ürünler
2.Kuruyemişler ve Meyve
3.Aromatik Bitkiler
4.Dondurulmuş Gıdalar (su ürünleri dahil olmak üzere)
5.Sağlıklı Yaşam için Besleyici Ürünler (vegan, glutensiz, diyabetik vb.)
6. Bio-organik gıda

Etkinlik 27 Ocak 2022 tarihinde başlayacak olup, grup seanslarında Türkçe ve İngilizce simültane çeviri sağlanacaktır.

Etkinlikte, “Ağ Oluşturma Dijital Platformu” üzerinden firma/kurumlar ile ikili görüntülü görüşmeler yapılması imkanı sunulacaktır. Bu çerçevede, katılımcıların sisteme bilgi girişine başlamak için öncelikle “Click Here To Get Started” butonuna tıkladıktan sonra firmaları/kurumları ile ilgili sayfada belirtilen soruları cevaplamaları ve kayıt formunu doldurmaları (profil oluşturmaları) gerekmektedir.

 

https://events.tebd.eu/event/TEBDagri-foodnetworkingevent?language=tr-TR linkinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi